NÁVRHY INTERIÉRŮ
S MYŠLENKOU

INTERIÉRY MISSBACH

V oboru interiérového designu působím od roku 2013. Hlavní náplní mé práce jsou především návrhy interiérů, které nepůsobí pouze krásným dojmem, ale ve kterých se vám bude i příjemně žít.

V mé práci kladu velký důraz na detail a kvalitní technické zpracování, díky kterému bude váš interiér jedinečný a neopakovatelný. Interiéry chápu jako komplexní celek s ohledem na různorodé přání klienta. Nesnažím se vytvářet interiér, který se bude líbit celé společnosti, snažím se vytvořit prostor vám, přímo na míru. Ke každému návrh přistupuji individuálně, ať už se jedná o návrh domu, bytu, restaurace, firemních prostor nebo pouze dílčí část vašeho interiéru.
Ve spolupráci s osvědčenými firmami mohu zajistit úplnou nebo částečnou realizaci vašeho projektu tak, aby jste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Hotových projektů

Navrhnutých místností

Mnou realizováno

Průběh projektu

Každý projekt začíná osobní schůzkou, na které se vzájemně poznáme. Osobní kontakt a poznání klienta, je nejlepším předpokladem pro dobrý výsledek. Na této schůzce si řekneme všechny vaše požadavky jako je barevné řešení, materiálová skladba, kdo a jak bude v daném prostoru trávit čas, možné varianty využití daného prostoru, předpokládaný rozpočet, atd. S ohledem na vaše požadavky bude následně vypracováno půdorysné řešení a 3D skica prostoru, na základě které, v případě odsouhlasení budou vypracovány 3D fotorealistické vizualizace a veškeré další potřebné podklady pro realizaci. Vzhledem k tomu, že návrh interiéru je poměrně složitý a obsáhlý proces, je nutné počítat s tím, že také trvá určitou dobu v návaznosti na rozsah projektu a požadavky klienta.

Logo Interiéry Missbach

Proces

  • myšlenka +
  • kvalitní zpracování =
  • jedinečný výsledek

Předpokladem pro jedinečný interiér není pouze kvalitní návrh, ale i jeho následná realizace.

Tvorba nového interiéru se skládá z několika střípků poměrně obsáhlé mozaiky, kterou společně seskládáme do uceleného celku tak, aby odpovídal přesně vašim představám a přáním.

Výsledkem bude jedinečný a originální návrh!

SLUŽBY

Návrhy interiérů

Originální návrhy interiérů od projektu vašeho domu, v návaznosti na návrh architektonického řešení prostoru, nábytku na míru, výběru zařizovacích prvků a dekorací, až po celou, případně částečnou realizaci vašeho projektu.

Realizace interiérů

Důležitým faktorem pro dokonalý interiér není pouze krásný návrh, ale i jeho kvalitní realizace. Ve spolupráci s osvědčenými firmami zajistím úplnou nebo částečnou realizaci vašeho projektu tak, aby jste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Osobní poradenství

Nepotřebujete návrh domu, ale chcete znát odborný názor na zařízení vašeho interiéru? Jste nerozhodní a potřebujete zkonzultovat jak vyřešit dispoziční řešení nebo jaké zvolit materiály a barvy? Tak právě pro vás je tato služba určena.


Chcete se dozvědět víc? Neváhejte mě kontaktovat.

Kontakt